Bigsmithy Cheesecake

domáce meno: Cheesy

chovateľské meno: Bigsmithy Cheesecake

dátum narodenia: 21.04.2017

otec: Vienna Calling Dollars To Donuts (AT)

matka: Bigsmithy Arya (HU)

chovateľ: Linda Fábos, Nagykovácsi (HU)

farba: tricolor

výška v kohútiku: 37 cm

MLS, POAG, NCCD, IGS - N/N negativ

Lafora N3/N3 negativ

 

chovná suka

medzinárodný pracovný certifikát - BZH III.cena

rodokmeň

 

Slovenský šampión mladých

Maďarský šampión mladých

Český šampión mladých

Slovenský šampión krásy

Slovenský grand šampión

Šampión ČMKÚ

Slovenský výstavný šampión

Český šampión

Maďarský šampión (splnené podmienky)

Medzinárodný šampión krásy (C.I.B.) (splnené podmienky)

Medzinárodný výstavný šampión (C.I.E.) (splnené podmienky)

Slovenský super grand šampión

 

20.09.2020 - MVP - Nitra (SK) - Marián Konečný (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS, Cruft´sQ 2021

19.09.2020 - MVP - Nitra (SK) - Tibor Havelka (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

18.09.2020 - MVP - Nitra (SK) - Linda Voláriková (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

17.09.2020 - MVP - Nitra (SK) - Jozef Jursa (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3

05.09.2020 - NVP - Olomouc (CZ) - Vladimír Piskay (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC

22.08.2020 - MVP - Bratislava (SK) - Sergej Vanzha (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

02.08.2020 - MVP - Debrecen (HU) - Vilmos Kardos (HU) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

01.08.2020 - MVP - Debrecen (HU) - Vladimír Piskay (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

01.08.2020 - NVP - Debrecen (HU) - Sergej Vanzha (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, BOS

31.07.2020 - MVP - Debrecen (HU) - György Tesics (HU) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3

26.07.2020 - ŠV - Konopište (CZ) - Iva Černohubová (CZ) - tr. šampiónov - V1, CAC

26.01.2020 - MVP - Nitra (SK) - Grzegorz Weron (PL) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

25.01.2020 - MVP - Nitra (SK) - Marián Konečný (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

24.01.2020 - MVP - Nitra (SK) - Jozef Jursa (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2

08.12.2019 - MVP - Nitra (SK) - Carsten Birk (DK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

07.12.2019 - MVP - Nitra (SK) - Mile Aleksoski (MK) - tr. šampiónov - V2, Res.CAC, Res.CACIB

06.12.2019 - MVP - Nitra (SK) - Jaroslav Jevčák (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

05.12.2019 - ŠV - Nitra (SK) - Miroslav Václavík (CZ) - tr. šampiónov - V1, CAC, CC, Víťaz ŠV suka, BOB

01.12.2019 - MVP - Praha (CZ) - Dorota Witkowska (PL) - tr. šampiónov - V2, Res.CAC

30.11.2019 - MVP - Praha (CZ) - Ümit Özkanaal (TR) - tr. šampiónov - V1, CAC, Res.CACIB

27.10.2019 - MVP - Bratislava (SK) - Svend Lovenkjaer (DK) - tr. šampiónov - V2, Res.CAC, Res.CACIB

26.10.2019 - MVP - Bratislava (SK) - Dawn Redman (AU) - tr. šampiónov - V2, Res.CAC

25.10.2019 - MVP - Bratislava (SK) - Susan Cameron-Codognotto (AU) - tr. šampiónov - V2, Res.CAC, Res.CACIB

12.10.2019 - MVP - České Budějovice (CZ) - Stanislava Janická (CZ) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

24.08.2019 - MVP - Mladá Boleslav (CZ) - Maree McKenzie (NZ) - tr. šampiónov - V1, CAC

18.08.2019 - MVP - Bratislava (SK) - Lenka Frnčová (CZ) - tr. otvorená - V1, CAC

17.08.2019 - MVP - Bratislava (SK) - Věra Dvořáková (CZ) - tr. otvorená - V1, CAC

07.07.2019 - MVP - Veľká Ida (SK) - László Erdős (HU) - tr. šampiónov - V2, Res. CAC

06.07.2019 - MVP - Veľká Ida (SK) - Kristina Tar (UA) - tr. šampiónov - V2, Res. CAC

29.06.2019 - NVP - Klatovy (CZ) - Lenka Frnčová (CZ) - tr. šampiónov - V1, CAC

09.06.2019 - MVP - Nitra (SK) - Jozef Jursa (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, Cruft´sQ 2020, BOS

08.06.2019 - MVP - Nitra (SK) - Laurent Pichard (CH) - tr. šampiónov - V2, Res. CAC, Res. CACIB

07.06.2019 - MVP - Nitra (SK) - Štefan Šinko (SI) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

25.05.2019 - KV - Chvojnica (SK) - Ľudovít Pitoňák (SK) - tr. šampiónov - V2, Res. CAC

05.05.2019 - MVP - Lučenec (SK) - Sergej Vanzha (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

04.05.2019 - MVP - Lučenec (SK) - Viera Staviarska (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, CACIB, BOS

24.02.2019 - NVP - Bratislava (SK) - Peter Harsányi (HU) - tr. šampiónov -  V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB, BIG2

23.02.2019 - Victory Show - Bratislava (SK) - Marián Konečný (SK) - tr. šampiónov - V1, CAC, Victory Winner, BIG3

03.02.2019 - MVP - Brno (CZ) - Jos De Cuyper (BE) - tr. stredná - V1, CAC, Res.CACIB

02.02.2019 - MVP - Brno (CZ) - Laura Cox (IE) - tr. stredná - V1, CAC, Res.CACIB

27.01.2019 - MVP - Nitra (SK) - László Erdős (HU) - tr. stredná - V1, CAC, CACIB

26.01.2019 - MVP - Nitra (SK) - Otakar Vondrouš (CZ) - tr. stredná - V1, CAC, CACIB, BOS

25.01.2019 - MVP - Nitra (SK) - Petr Řehánek (CZ) - tr. stredná - V1, CAC, Res.CACIB

12.01.2019 - NVP - Brno (CZ) - Věra Dvořáková (CZ) - tr. stredná - V1, CAC, NV, BOS

09.12.2018 - MVP - Nitra (SK) - Zaza Omarov (GE) - tr. stredná - V1, CAC, Res.CACIB

08.12.2018 - MVP - Nitra (SK) - Věra Dvořáková (CZ) - tr. stredná - V1, CAC, CACIB, BOS

02.12.2018 - MVP - Praha (CZ) - Cindy Kerssemeijer (NL) - tr. stredná - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKÚ, BOS

28.10.2018 - MVP - Bratislava (SK) - Jozef Jursa (SK) - tr. stredná - V1, CAC

27.10.2018 - MVP - Bratislava (SK) - Iva Černohubová (CZ) - tr. stredná - V2, Res. CAC

26.10.2018 - MVP - Bratislava (SK) - Miroslav Václavík (CZ) - tr. stredná - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3

21.10.2018 - MVP - Komárom (HU) - Jill Peak (GB) - tr. stredná - VD2

20.10.2018 - MVP - Komárom (HU) - Patrícia Burunkai (HU) - tr. stredná - V1, CAC

19.10.2018 - MVP - Komárom (HU) - Anne Macdonald (GB) - tr. stredná - V1, CAC

06.10.2018 - MVP - České Budějovice (CZ) - Sergej Vanzha (SK) - tr. stredná - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKÚ

15.09.2018 - ŠV - Bohdaneč (CZ) - Mike Denny (GB) - tr. mladých - V3

01.09.2018 - NVP - Olomouc (CZ) - Jan Coppens (NL) - tr. mladých - V1, CAJC, BOJ, JBIG

25.08.2018 - MVP - Mladá Boleslav (CZ) - Petr Dvořák (CZ) - tr. mladých - V1, CAJC, BOJ

19.08.2018 - MVP - Bratislava (SK) - Jean-Pierre Achtergael (BE) - tr. stredná - V1, CAC

18.08.2018 - MVP - Bratislava (SK) - Pero Bozhinovski (MK) - tr. stredná - V1, CAC, Res.CACIB

14.07.2018 - NVP - Mladá Boleslav (CZ) - Skaar Torbjőrn (SWE) - tr. mladých - V3

30.06.2018 - NVP - Klatovy (CZ) - Jaroslav Matyáš (SK) - tr. mladých - V1, CAJC, BOJ, JBIG3

23.06.2018 - MVP - Brno (CZ) - Kresten Scheel (DK) - tr. mladých - VD

10.06.2018 - MVP - Nitra (SK) - Dorota Witkowska (PL) - tr. mladých - V1, CAJC, CruftQ 2019

09.06.2018 - MVP - Nitra (SK) - José Homem de Mello (PT) - tr. mladých - V1, CAJC, Grand Prix Junior Winner

08.06.2018 - MVP - Nitra (SK) - Victor Lobakin (AZ) - tr. mladých - V1, CAJC

26.05.2018 - KV - Chvojnica (SK) - Luděk Vrtík (SK) - tr. mladých - V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

21.05.2018 - MVP - Szilvásvárad (HU) - Gabriela Ridarčíková (SK) - tr. mladých - V1, CAJC, BOS

20.05.2018 - MVP - Szilvásvárad (HU) - Grzegorz Weron (PL) - tr. mladých - V1, CAJC, BOJ, CruftsQ 2019

19.05.2018 - MVP - Szilvásvárad (HU) - Csaba Borsfai (HU) - tr. mladých - V2

05.05.2018 - MVP - Praha (CZ) - Luis Pinto Teixeira (P) - tr. mladých - V1, CAJC, BOJ, JBIG2

29.04.2018 - NVP - Mosonmagyaróvár (HU) - Gabriella Csigai (HU) - tr. mladých - V1, CAJC, BOB, JBIG, BIG2

21.04.2018 - MVP - České Budějovice (CZ) - Roland Spoerr (A) - tr. mladých - V3

08.04.2018 - MVP - Nitra (SK) - Željka Halper Dražić (HR) - tr. mladých - V1, CAJC, BOS

07.04.2018 - MVP - Nitra (SK) - Grzegorz Weron (PL) - tr. mladých - V1, CAJC

25.03.2018 - NVP - Salgótarján (HU) - István Orczik (SRB) - tr. mladých - V1, CAJC

18.02.2018 - NVP - Bratislava (SK) - Jozef Jursa (SK) - tr. mladých - V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, BOJ

10.02.2018 - MVP - Nitra (SK) - Hana Ahrens (AT) - tr. mladých - V1, CAJC

17.09.2017 - MVP - Nitra (SK) - Jaroslav Matyáš (SK) - tr. mladší dorast - VN1

16.09.2017 - MVP - Nitra (SK) - Jos De Cuyper (BE) - tr. mladší dorast - VN1

10.09.2017 - OV - Pezinok (SK) - Otakar Vondrouš (CZ) - tr. mladší dorast - VN1,  Najkrajší mladší dorast 2. miesto

07.09.2019 - BZH - Švábenice (CZ) - III. cena, 147 bodov

Ocenenia

Ocenenia zo zahraničia

FCI logo SKJ logo SPZ logo KCHB logo BC logo ABC logo